W środę (09.02.2022 r.)  o godzinie 19:00 w Pruszczu Gdańskim na hali ZSO nr 1 przy ulicy Niemcewicza 1, odbyło się drugie barażowe spotkanie pomiędzy UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański a zespołem GAS Gdynia. Zwycięzca barażów weźmie udział w finale wojewódzkim, w którym zmierzy się z trzema pozostałymi najlepszymi drużynami w województwie.

Po zwycięstwie 3:0 w Gdyni, zawodnicy Olimpijczyka potrzebowali zaledwie jednego seta, aby znaleźć się w gronie finalistów tegorocznych rozgrywek juniorów młodszych. Niestety pierwszy set był dość nerwowy, a chęć szybkiego zagwarantowania sobie miejsca w finale, przyczyniła się do błędów w końcówce, która dała zwycięstwo zespołowi gości. Podrażnieni porażką w secie pierwszym, zmobilizowani przez trenera Kwaśniaka, zawodnicy Olimpijczyka podnieśli się w II odsłonie meczu, wygrywając seta do 14 i tym samym zapewniając sobie udział w finałach! Na fali zwycięstwa kolejne dwa sety również wygrali Pruszczanie, którzy już w najbliższy piątek, zmierzą się z drużynami Trefla Gdańsk w Finale Wojewódzkim Juniorów Modszych.

UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański - GAS Gdynia 3:1 (23:25; 25:14; 25:19; 25:22)